1 / 5
Se prodava stan vo Cair, Skopje
40.000 €
10.04.2023 10:14

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

53 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Cair

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo Cair, Skopje.
_______________
Stanot e na PRIZEMJE i ima 50m2+6m2 podrum.
Stanot vklucuva:
◆ Otvoren prostor so dnevna soba i trpezarija
◆ Zasebna kujna.
◆ Spalna soba x 1
◆ Banja x 1
◆ Balkon x 1
◆ Podrum 6m2
_______________

Cena:
◆ 40.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +389 70381888
📞 +389 71365555

📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам