1 / 3
SUDSKI PREVODI NA ITALIJANSKI, SPANSKI, FRANCUSKI JAZIK
1 €
26.05.2023 20:11

Скопје Центар / Скопје

СУДСКИ ПРЕВОД НА ИТАЛИЈАНСКИ, ШПАНСКИ И ФРАНЦУСКИ ЈАЗИК

тел: 076 787 478 (достапен од 09:00 до 21:00 часот секој ден од понеделник до недела)
меил: in.prevodi@gmail.com
работно време канцеларија: 09:00 до 16:00 часот (од понеделник до петок)
Агенција за преводи ИН ПРЕВОДИ Скопје
www.inprevodi.come.mk
https://www.facebook.com/in.prevodi/

НУДИМЕ СУДСКИ ПРЕВОДИ И НА ДРУГИ ЈАЗИЦИ, ПОГЛЕДНЕТЕ ПОДОЛУ

» СРПСКИ
» ГРЧКИ
» ИТАЛИЈАНСКИ
» ФРАНЦУСКИ
» АЛБАНСКИ
» РУСКИ
» БУГАРСКИ
» ТУРСКИ
» ШВЕДСКИ
» ХОЛАНДСКИ
» ДАНСКИ
» НОРВЕШКИ
» ШПАНСКИ
» УНГАРСКИ
» РОМАНСКИ
» ЧЕШКИ
» СЛОВАЧКИ
» ПОЛСКИ

Агенција за преводи ИН ПРЕВОДИ со преведувачка дејност професионално се бави од 2011 година па наваму. Главната канцеларија се наоѓа во Скопје во населба Центар во близина на судовите ул. 1737 бр.32 Другите две канцеларии се наоѓаат во населба Кисела Вода.

» Судски предмети (пресуди, жалби, тужби итн.)
» Сообраќајни легитимации
» Сертификати
» Договори
» Изјави и полномошна
» Свидетелства и дипломи
» Лични документи
» Потврди
» Уверенија

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од: Претпријатие

In Prevodi - Sudski preveduvac vo Skopje
Потврден огласувач
076/787-478
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам