1 / 6
Се изнајмува стан со две спални во Дебар Маало
400 €
28.03.2023 14:27

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ул. Ленинова

Агенција Home Art изнајмува стан од 70м2 во Центар-Дебар мало во близина на Соборниот храм. Станот располага со две спални соби, и е позициониран на 4-ти кат во зграда со лифт и централно парно греење.

Цена 400 евра

Контакт 075/292-541

info@homeart.mk
www.homeart.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

HomeArt Real Estate
Потврден огласувач
078/244-198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам