1 / 9
Zamena touran i toyota yaris
100 €
27.04.2023 13:27

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Zamenuvam touran 1.9 tdi 2007 i toyota yaris 1.0 2007 zacuvano kako novo so 93000km, za ponov model na touran so 7 sedista. Ponudi so sliki samo na viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Zoki
Потврден огласувач
075910710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам