1 / 9
mercedes c220 cdi
5.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 09:45

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

/

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
070204600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам