1 / 5
Bmw Syle 81 5x120
350 €
Цената е фиксна
06.05.2023 17:57

Кичево

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

9J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

120

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

45

Дијаметар на гума:

17

Prodavam bandazi orignal fabricki od e39 style 81 5x120 vo odlicna sostojba pravi i bez varovi so skoro novi 4 meseci vozeni sava zimski gumi 225/45/17
Odgovaraat na e36 e46 e39

Cena za komplet 350e, bez gumi 250e.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Xxxx
Потврден огласувач
070254574
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам