1 / 2
Prodavam Velosiped 21 brzina Viper
6.500 МКД
29.05.2023 11:53

Куманово / Куманово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

24 "

Prodavam Velosiped 21 brzina marka Viper ne e mnogu koristen skoro nov...

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
071601153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам