1 / 5
Se prodava kruna za metal
13 €
26.05.2023 14:45

Куманово / Куманово

50mm-18e
45mm-17e
42mm-16e
38mm-15e
20mm-13e

Marka Bosch

Moze da se busi zelezo do 3mm,aluminium 5mm,plastika.

Za pogolemi kolicini ima prostor za dogovor za cena.

Broj za kontakt: 078406400

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

Marjan
3ta Makedonska Udarna Brigada Br69/1-9, 3-ta Makedonska Udarna Brigada br69/1-9
Потврден огласувач
078406400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам