1 / 3
Се продава електричен шпорет, elektricen shporet
8.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 17:30

Битола / Битола

Се продава електричен шпорет
Не многу користено.

Цена 8000 ден.

Телефон за контакт:
>>>070 514 600<<<
>>>070 514 600<<<
>>>070 514 600<<<

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
076775417
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам