1 / 12
VW GOLF 6 1.4 TSI LED NAVI FULL
7.600 €
7.700 €
Денес 13:51

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2012

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW GOLF 6 1.4 TSI LED NAVI FULL
Al bandasi so ekstra gumi
Klimatronik
Greaci na sedista
Parking senzori
Kamera
Navi
Kolata e kompletno servisirana
Registrirana do 11 mesec 2023

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070660122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам