1 / 4
Prodavam Golf 3
1.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 18:41

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1995

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Prodavam Golf 3 vo dobra sostojba Telefon za kontakt:075-274-922 Borce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Borce
Zrnovci
Потврден огласувач
075274922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам