1 / 8
MERCEDES C KLASA 2012 cdi
12.400 €
07.04.2023 13:00

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

102 kw / 139 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Mercedes c klasa 2012
Redovno servisiran i odrzuvan odlicno socuvan
Registriran do 7 mesec so zelen karton
2 seta gumi so aluminiumski bandasi
Nema nikakvi vlozuvanja
Info na 077 991-100

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

stan
Потврден огласувач
077991100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам