1 / 12
Opel Antara 2.0Cdti 4x4 Cosmo 2011
9.500 €
25.04.2023 17:28

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Opel

Модел:

Antara

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel Antara 2.0 Cdti 4X4. COSMO

TARGA ZA KM ( ED 886 GT )

BROJ NA ShASIJA ZA PROVERKA NA KOLATA

( WOLLA63F3AB104886)

Godina 2011 god

So najvisoko nivo na oprema

Xenon lupa far

Kozha Klima El stakla el retrovizori komandi na volan tempomat bord kompjuter greachi na sedista i mn drugo

Kolata e fabrika prva boja tocni 174 xxx km

4 cisto novi gumi

Plateni davachki do registracija ( carina tiv homologacija i prevod na dokumenti )

Cena 9500€

Mozna e zamena

Poveke info na tel 075 309 535

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

Auto Planet
Потврден огласувач
075309535
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам