1 / 9
Honda Frv
4.250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 06:17

Кичево

Марка:

Honda

Модел:

FR-V

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Honda Frv 2008 god 1.7 benzin plin registrirana do Januvar 2024
Servisirana pred 10 000 km napraven celosen servis
Kolata e staklo
Od oprema poseduva: 8 AIRBAGS, FABRICKI PROZORI SO UV ZASTITA,SERVO,KLIMATRONIC,ABS,ELEKTRIKA NA PROZORI RETROVIZORI FAROVI I DRUGO
moze zamena za pomalo gradsko kolice so vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Marjan
Потврден огласувач
078458721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам