1 / 6
Се продава наместен стан во топанско поле
68.000 €
Цената е фиксна
29.03.2023 12:08

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

72 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Благоја Паровиќ 62

Се продава стан од 72м2 на 4ти спрат со голема дневна и две спални соби комплет наместен.
За подетални информации на тел 070/366-660

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Valdet
Потврден огласувач
070366660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам