1 / 4
SE PRODAVA GOTOV TROSOBEN STAN TAMARO 7
109.200 €
29.05.2023 13:03

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

84 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Asnom 21

Stanot se naoga nad Market TAMARO 7 i e vednas vseliv. Se prodava namesten,a moze i prazen.Za poveke informacii na Tel.075212043

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

stan
Потврден огласувач
075391143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам