1 / 9
BMW 120 2005 god. moze ZAMENA
4.950 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2023 13:23

Штип / Штип

Марка:

BMW

Модел:

120

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanja.
Greaci na predni sedista,
Elerktrika na site prozori,
Komandi na volan,
Siber.
NOVI LETNI GUMI BRIDGESTONE!

Zamena moze za vozilo so vasa doplata.
Info na tel. 078405685 i 078584838.

ZA ZAMENA CENATA E 5100 EVRA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
078405685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам