1 / 10
Bmw 530d 204ks M-paket
15.200 €
24.03.2023 08:19

Кочани / Кочани

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

204 kw / 277 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opis: Kolata e uvezena od Germanija i registrirana na bugarski tablici
Poseduva vrvna oprema
Webasto
Led ambient
Kamera
Head up
Line assist
Side assist
Memorija na volan
Memorija na sedista
Zavesi na zadni stakla
Greaci na sedista
Shiber
Bi-xenon
Servisna istorija
Uste mnogu dodatna oprema
Za poveke info na viber +38978373497
Moze zamena za pomalo vozilo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

VWGroup
Кочани
Потврден огласувач
071246530
Испрати Е-маил до огласувачот

Novi kopcinja za retvorizori za Golf i Passat 1998-2004

400 €

Kopcinja prekidaci za prozori za Mercedes A-B-Class W169W245

50 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам