1 / 5
Velosiped
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.06.2023 12:39

Куманово / Куманово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

26 "

Kako nov.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Qenan
Потврден огласувач
072209933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам