1 / 8
Se prodava Lifan 125E
500 €
25.03.2023 15:34

Битола / Битола

Марка:

Kymco

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2006

Модел:

Lf

Километри:

25000

Motorot e vo odlicna sostojba mehanicki napraven servis
Gumi odlicni, sedlo novo, racki i retrovizori novi
Zabeleska po plastiki drugoto se e funkcionalno
Regiatriran do 23.06.2023
Bez nikakvi zameni!!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
070339589
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам