1 / 8
Продавам велосипед марка scott aspect 940
1 €
30.05.2023 08:59

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

Aspect 940 2020 god.

Купен во Бајк центар,прв сопственик,во беспрекорна состојба,со документ за истиот.

PAM:Aspect 900-700 series / Alloy 6061 Custom Butted Tubing BSA73 / Internal Cable Routing / replaceable

hanger

Суспензија Suntour XCR32-RL-R Remote Lockout/

Reb. Adj. 100mm travel

ГАРНИТУРА Ritchey LOGIC ZERO-OE

ЗАДЕH MEHУBAЧ Shimano Deore RD-M592 18 Speed

ПРЕДЕН MEНYBAЧ Shimano FD-M2020-TS/ 31.8mm

WAЛTEP Shimano SL-M2010-9RR-fire plus / 2 way

releasew/gear indicator

РАЧKИ за коч: Shimano BL-MT200

Kочници BR-MT200/Hydr. Disc SM-RT10 CL rotor /

180F/160R

ПРЕНОС Shimano FC-MT210 2-piece Design / 36X22

CPEДНА OCO. Shimano BB-MT500 Hollowtech II /

threaded

ВОЛАН Syncros 3.0/720mmblack / 31.8mm / 12mm

rise / 9° BS

CTEM Syncros 3.0/ 7° / ready for race педали платформа црвени

Кол за седло Syncros 3.0 31.6mm / 350mm / Black

СЕДЛО Syncros 3.0

ГЛАВИНА Shimano HB TX505

ЛАНЕЦ КМС Х9

KACETA запч. Shimano CS-HG200-9/11-36T

Фелни Syncros X-20 Disc 32H / black

Гуми Kenda Booster 2.4" / 30TPI

ТЕЖИНА 14.15КГ

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
71330103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам