1 / 3
Prodavam poloven velosiped
2.500 МКД
Цената е фиксна
24.03.2023 16:48

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Prodavam poloven velosiped kupen od vuchko, Tochakot e koristen no vo dobra vozna sostojba.Prednata guma izdishuva i treba da si ja popravite se gleda na slikite. Odgovara za visina do kaj 165cm.
Cenata e fixna bez zameni i ne prakjam po kargo.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
071369654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам