1 / 11
Iskop transport zemja tampon ureduvanje planiranje
По Договор
01.05.2023 02:17

Скопје Центар / Скопје

Iskop
Temeli
Kanali
Dovod
Odvod
Shahta
Planitanje
Ramnenje
Tamponiranje
Ureduvanje dvorovi
Kersenje beton
i site vidovi na iskop

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градина Опрема

Се продава од:

Ureduvanje Iskop Izvedba
Skopje
Потврден огласувач
075331201
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам