1 / 1
Kupuvam Mercedes 190
1.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2023 18:25

Куманово / Куманово

Kupuvam Mercedes 190 ili 124
Moze samo za delovi, bez dokumenti, registirano.
Vo bilo kakva sostojba

Категорија: Моторни Возила / Откуп на Автомобили / Моторни Возила

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам