1 / 8
Peugeot 207 CC 1.6 150HP
1 €
22.04.2023 16:36

Битола / Битола

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Peugeot 207 CC
Full oprema
Kozen enterier
Kabriolet
1.6cc 150HP
94000 km
Top sostojba
Voziloto nema ni grebnatina
Registrirano cela godina so zelen karton do 04.2024

Kontakt:
Aleksandar - 075 534 082

Aleksandar - 075 534 082

Aleksandar - 075 534 082

Aleksandar - 075 534 082

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Slavko
Потврден огласувач
075213690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам