1 / 9
VOLVO C30 1.6D 2007god Fabrika
4.200 €
11.05.2023 20:42

Делчево / Делчево

Марка:

Volvo

Модел:

C30

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

prodavam volvo c30 1.6D vo fenomenalna sostojba
kolata e so full oprema i raboti se do posledno kopce
dogovor za cenata samo na lice mesto po viduvanje i proba na kolata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
078295510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам