1 / 1
BLEJ BANES
50.000 €
12.04.2023 15:39

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

65 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

TETOVO

BLEJ BANES 2 DHOMËSHE DERI NE 50.000 €uro
070-805-334
IMER
PA AGJENCION

Категорија: Недвижности / Станови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам