1 / 10
CITROEN C4 CACTUS 1.6HDI 73KW
10.300 €
30.05.2023 09:52

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Citroen

Модел:

C4 Cactus

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

73 kw / 99 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

citroen c4 cactus 1.6 blue hdi vo odlicna sostojba
full oprema,dva kluca,novi gumi
REG DO 03/2024

mozna e zamena za pomalo vozilo so vasa doplata

072218111

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
072218111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам