1 / 11
Reno laguna 2.0
5.200 €
17.04.2023 12:55

Гостивар / Гостивар

Марка:

Renault

Модел:

Laguna

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

98 kw / 133 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Reno laguna 2.0 dizel so panorama krov 6 berzini greaci na sedista tempomat felni so letni gumi i mnogu druga oprema kolata e registrirana edna godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

meti
Потврден огласувач
070215561
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам