1 / 12
Opel astra G
1.200 €
25.05.2023 10:49

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava opel astra g karavan 2.0 dizel
Vo ispravna sostojba klima elektrika stakla
Nov akumulator
Registirano do 08 2023
Godina 2000


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglac
Потврден огласувач
078445631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам