1 / 10
KIA OPTIMA
26.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.03.2023 20:00

Битола / Битола

Марка:

Kia

Модел:

Друг модел

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

70000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Се продава
KIA OPTIMA 1.7 crdi 136 ks, 6 брзини, 2017 година Прва регистрација 2018 година 77000 километри
- Највисоко ниво на опрема :
- Автоматски клима уред со две независни зони и автоматско одмаглување на стакла
- Aудио команди на волан
- Tемпомат и ограничувач на брзина
- Eлектрика на предни и задни стакла
- Панорама кров
-Сензор за автоматска контрола на светла и бришачи
- Седишта подесливи по висина, две мемории греење и ладење на седиштата напред назад
- Греач на волан
- Автопилот
- Автоматско самопаркирање и задна камера
- Старт стоп систем
- Два пара гуми летни/зимски
- Алуминиумски бандаши 18-ки
- Електронска контрола на стабилизација - ESC
- Асистенција при тргнување на нагорнина - HAC
- Kонтрола на притисок во пневматиците - TPMS
- Систем за избегнување фронтален удар - FCA S
- Систем за одржување на возилото во лента – LKAS
- Bluetooth,USB, BORD компјутер
- Паркинг сензори напред назад
- Автоматска контрола прилагодена со условите на патот
- Автоматско движење на светла
- Завеси на задни стакла
- Озвучење harman/kardon
- Навигација
- 7 години гаранција
- Само паркирање автоматско
Два клуча, автоматско отварање на допир, Bluetooth клуч
Колата е купена нова прв газда од Kia Macedonia скопје поседува целосна историја со сервисна книшка сервисирана во овластен салон регистрирана до 16.02.2024 + фул каско цена 26000€ тел 078422731

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078422731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам