1 / 1
Се издава дуќан на топ локација во Тетово
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.03.2023 11:49

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

68 m²

Греење:

Нема

Се издава дуќан од 58 м2 и 10 м2 подрум во склоп на самиот дуќан. Дуќанот е на приземје се наоѓа на топ локација во Тетово на ул. Илинденска (веднаш спроти Основен суд Тетово). Моментално е нотарска канцеларија, но истиот е слободен од 15.04.2023 година. Цена по договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Sasho
Потврден огласувач
071247927
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам