Се продава земјиште во Стар Дојран
По Договор
26.03.2023 12:17

Дојран / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

5920 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава земјиште во Стар Дојран ( Деребаш ) 5920 м2
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
078399522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам