1 / 4
Satelitskа Antena Total TV
3.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2023 09:31

Автокоманда / Скопје

Сателитската антена од тотал тв со LNB Inverto Black Ultra Quad за поврзување на 4 ресивери на 1 сателитска антена.
Повеќе инфо за LNB окцето на = https://www.inverto.tv/lnb/258/quad-hgln-40mm-lnb

Тањирот освен што е покакан од чавки доколку се очисти е буквално како нов и нема никаква рѓа на него или гребаници и удари по него.

Со него иде 30тина метри кабел гратис.
Тањирот моментално се користи на сателит 7.0 east и се гледаат филмски канали кои се FREE TO AIR.

Замени не примам никакви ! ! !

Цената не е фиксна за сериозни купци кои знаат што купуваат и нема да ми досаѓаат со приказки за мали деца.

Сликите што ги гледате се од самиот тањир кој го купувате.

Повеќе инфо на вибер или контакт : +38975651213

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Се продава од:

Зоран Јовановиќ
Јани Лукровски 8
Потврден огласувач
+38975651213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам