1 / 5
MX Keys
3.500 МКД
26.03.2023 14:56

Чаир / Скопје

Користена отприлика 2 години.
Копчињата за конекција не стојат стабилно, но се функционални.
Сите други копчиња се во одлична состојба.
Доаѓа со сите пропратни делови:
- Универзален ресивер
- Кабел (USB-B во USB-C)
- Оригинална кутија / пакување

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Ferid
Потврден огласувач
072677093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам