1 / 10
2012 VW POLO 1.2TDI 75KS BLUEMOTION EURO 5
1 €
Цената не е фиксна
6.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.05.2023 12:15

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Uvoz Holandija / Plateno se do registracija

Poveke info za voziloto na:
Tel 070925781 / 078545080

Lokacia - Vinica
Raspolagame so poveke vozila
🔻
LINK:
https://www.facebook.com/automarketplace.mk?
mibextid=LQQJ4d

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto.Marketplace
Потврден огласувач
070925781
Испрати Е-маил до огласувачот

2011 VOLVO V60 1.6d DRIVe

9600 €

VW POLO 1.2 TDI 75KS BLUEMOTION EURO 5

5700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам