1 / 10
Се продава реновиран трособен стан во центар на Тетово
64.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.03.2023 20:23

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

71 m²

Греење:

Нема

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1990

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Се продава трособен реновиран стан во центар на Тетово (спроти слаткарница Амфора). Станот е на јужна страна на 4 кат во зграда без лифт во површина од 71 м2, како и подрум од 10 м2 кој што не е во имотен лист но е од станот. Истиот се продава по цена од 900 евра за м2

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
071247927
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам