1 / 12
Audi a6 2.0tdi 140ks s-line 078451879
6.650 €
11.05.2023 10:53

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bez zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078451879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам