1 / 1
Се продава плац во с. Фурка, Дојран
6 €
Цената не е фиксна
26.03.2023 22:11

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

1861 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац од 1861м2 во с. Фурка, Дојран, во населено место поволен за изградба на куќа, викендица, објект за било каква намена.

Цена по договор.

Контакт: 070-359-133

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Anamarija
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам