1 / 12
VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks.2013 g.AVTOMATIK
13.999 €
27.03.2023 22:39

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks.2013 god.HIGHLINE-AVTOMATIK.
So najvisoko nivo na opremenost I mnogu socuvana so novi gumi I kompletno servisirana.kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija.071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам