1 / 9
ASUS ZENBOOK 14X OLED SPACE EDITION
1.200 €
Цената е фиксна
29.05.2023 08:13

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

ASUS ZENBOOK 14X OLED SPACE EDITION
UPOTREBUVAN EDNA NEDELA
EDEN KORISNIK
SE PRODAVA VO FULL PAKOVANJE
24 MESECI INTERNACIONALNA GARANCIJA
UNIKATEN I EDINSTVEN (SPACE EDITION) MODEL
CEPU INTEL I7 12TH GEN
RAM 16GB
SSD 1 TERA B.
VRAM INTEL IRIS
DISPLAY 14` OLED 550 NITA TOUCH EDITION
WIN 11 PRO LICENCIRAN
CENA 1200 EVRA
INFO 070339993

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

GAME ON MOBILE
Потврден огласувач
070339993
Испрати Е-маил до огласувачот

SONY KD-65X80KAEP 65" 4K Ultra HD Smart LED GOOGLE TV

800 €

OTKUP NA LAPTOPI

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам