1 / 12
AUDI Q5 QUATTRO PANORAMA.. FULL
19.000 €
27.04.2023 17:36

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

Q 5

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Cena : 19.000€
AUDI Q5 QUATTRO PANORAMA.. FULL
MARKA: AUDI
MODEL: Q5 2.0 TDI QUATTRO 4×4
PROIZVEDENO: 2013 GODINA
ZAFATNINA: 1.968 SM3
POMINATO: 229.000 KM
BROJ SASIJA: WAUZZZ8R8EA021147
SILA NA MOTOR: 120 KW – 163 HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
START STOP – HILL ASSIST – AUTO HOLD
AMBIENT LIGHTING – KLIMATRONIK
DRIVE SELECT – NAVIGACIJA – TEMPOMAT
PARKING SENZORI – MAGLENKI – DISTRONIC
KOMANDI NA VOLAN – GREACI NA SEDISTA
GREACI NA ZADNI SEDISTA – PANORAMA
ZAVESI – KOZA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
UVEZENO OD BELGIJA 🇧🇪
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
BEZ ZAMENI !!!
📲 IGOR 070-722-077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам