1 / 9
Se prodava Nov stan
1.100 €
28.03.2023 14:36

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

41 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Maksut Sadik 25

Se prodava nov stan pozadi Yon Kenedi vo nova zgrada. Stanot se naoga na prizemje. Mozna e zamena za stan vo centar, karpos!

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Edip
Потврден огласувач
078665969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам