1 / 4
Mazda 3
4.200 €
12.04.2023 13:00

Велес / Велес

Марка:

Mazda

Модел:

3

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mazda 3
2007
230.000 km
1.6 HDI
109 hp / 80 kw
Registrirana do 10.2023

Full oprema, zacuvana, redovno servisirana i mnogu mala potrosuvacka.
Kontakt: 077/750-570

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
077759295
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам