1 / 8
Се издава поткровје во Капиштец.
250 €
27.04.2023 15:08

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

sarski odred br.7

Издавам стан во Капиштец, станот се наоѓа во поткровје со кошини. Станот е опремен целосно со нов намештај. Станот е на аголот на Улица Шарски Одред број.7 и улица Кожара.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Паметна Куќа
Скопје
Потврден огласувач
079250760
Испрати Е-маил до огласувачот

Се продава дуплекс стан во Карпош.

167000 €

Се издава двособен стан во Џевахир.

390 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам