Барам Гарсоњера
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.03.2023 17:24

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

1

Квадратура:

30 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Барам гарсоњера кај градски ѕид, рамстор, или околината за подолг период, може од а густ или септември

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара за изнајмување од:

Krste latovski
Потврден огласувач
071273113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам