1 / 1
Shiten Parcelat/Pllacet ne Klukove (Tetove)
По Договор
28.03.2023 17:39

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Shiten 3 Parcela/Pllace ne Klukove (Tetove), afer "Lindi Ceramics":

Parcela 1 (805 m2): 65.000€
Parcela 2 (800 m2): 60.000€
Parcela 3 (1005 m2): 70.000€

NR: 070-240-865

-Rruga 5 metra e gjere, e perbashket!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Menduh
Потврден огласувач
070240865
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам