1 / 6
Audi A4 19 tdi
1.800 €
27.05.2023 08:28

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Registrirana novi gumi nov akumulator napraven kompleten servis
Klima dvozonska
Cd radio
Bes nikakvi vlozuvaha
Racen menuvac
Registrirana cela god

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
078210242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам