услуги
По Договор
29.03.2023 13:09

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Вршиме услуги за поголеми количини од следниве области:
***сечење на ласер
*** виткање на апкан
*** фарбање со прашкаста боја

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

Билјана
15-ti Korpuz 89 A
Потврден огласувач
077/586-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам