1 / 10
Golf IV Karavan 2002 131ks
2.700 €
30.05.2023 12:56

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

97 kw / 132 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava golf 4 registriran do krajot na 2023
Klimatronik
Greaci na sedista
Maglenki
Solidni gumi
Smeneto podizaci i bregasta
Redovno servisiran
Edinstvena maana zamaecot e izoden treba da se menja no uste e vo vozna sostojba bez gajle vozen e na dolgi relacii hrvatska,saraevo...nikoas ne ostanal na pat.Moze da se vidi i proba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zdravko
Потврден огласувач
075570373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам